अन्तिम मिनेटमा गोल भएपछि आर्सनल बराबरी रोकियो

Published on: Mon, Jan 1st, 2018 By Sushil Dahal

१७ पुस, काठमाडौं । आर्सनल इंग्लिश प्रिमियर लिग फुटबलमा बराबरीमा रोकिएको छ। गएराति भएको खेलमा आर्सनल रेलिगेसन जोनको वेष्ट ब्रुमसँग १-१ गोलको बराबरीमा रोकिएको हो। आर्सनल बराबरीमा रोकिए पनि उसले गोल भने गरेन। आर्सनलका लागि पनि वेष्ट ब्रोमका खेलाडीले आत्मघाती गोल उपहार दिए। पहिलो हाफ गोलरहित बराबरीमा सकिएको खेलको दोस्रो हाफमा आर्सनलले आत्मघाती गोलबाट सुरुवाती अग्रता बनाएको थियो । खेलको अन्तिम ७ मिनेट बाँकी हुने बेलासम्म दुवै तर्फबाट गोल हुन सकेको थिएन । तर ८३ औँ मिनेटमा वेष्ट ब्रोमका जेम्स म्याकक्लिनले आत्मघाती गोल गरेर आर्सनललाई अग्रता दिलाएका थिए।

एलेक्सिस सान्चेजको फ्रिकिक म्याक्लिनलाई लाग्दै गोल हुन् पुगेको थियो । तर, खेलको अन्तिम समयमा वेष्ट ब्रुमले बिबादास्पद पेनाल्टी पायो । पेनाल्टीमा वेष्ट ब्रुमका जे रोड्रिगेजले गोल गर्दै टोलीलाई हारबाट जोगाए। आर्सनलका किरण गिब्सले पेनाल्टी एरियामा ह्यान्ड गरेपछि वेष्ट ब्रुमले पेनाल्टी पाएको थियो ।

Nepse Stock Market

Nepal Stock Exchange

बिदेशी विनिमय दर

Like us