बर्मा र लाओसका सरकारी अधिकारीलाई अमेरिकी भिसा प्रतिबन्ध

Published on: Thu, Jul 12th, 2018 By Diwas Pokhrel

२८ असार, अमेरिकी सरकारले बर्मा र लाओसका सरकारी अधिकारीहरुमाथि भिसा प्रतिबन्ध लगाएको छ । अमेरिकाबाट देशनिकाला हुने बर्मा र लाओसका नागरिकलाई ती देशले फिर्ता लिनमा अमेरिकासँग समन्वय नगरेको भन्दै भिसा प्रतिबन्ध लगाइएको हो ।

जुलाई ९ देखि लागु हुने गरी ती देशका सरकारी अधिकारीहरुलाई अमेरिकी दूतावासले बी वान, बी टु भिसा जारी गर्न छाडेको छ । सरकारी अधिकारीहरुका नजिकका नातेदारहरुले पनि अमेरिकाको भिसा पाउने छैनन् । अन्य सर्वसाधारणलाई भने भिसामा प्रतिबन्ध लगाइएको छैन ।

अमेरिकाबाट देशनिकाला हुने आफ्ना देशका नागरिकलाई फिर्ता लिन नमान्ने वा समन्वयन नगर्ने देशहरुमाथि अमेरिकाले भिसा प्रतिबन्ध लगाउदै आएको छ । अमेरिकी विदेशमन्त्रीले बर्मा र लाओसका दूतावासहरुलाई भिसा जारी नगर्न निर्देशन दिइसकेका छ

Nepse Stock Market

Nepal Stock Exchange

बिदेशी विनिमय दर

Like us